loading

درباره ما

درباره وبمسترهفت 

– آنچه که باید درباره ما بدانید ؟!

چگونگی تشکیل وبمستر هفت :

در دنیای پر تلاطم و رو به رشد وب و شبکه های اجتماعی بر آن شدیم تا پایگاهی برای عرضه بهتر و بیشتر طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی برای انواع کسب و کار، راه اندازی کنیم.

  • مقدمه :

متولد یکم فروردین سال ۱۳۶۱ هستم، با شماره شناسنامه عدد ۷ ، جالبه بدونید که در سال ۱۳۹۷ در صبح یک روز خوب بهمن ماه،(نهم بهمن۹۷) ایده راه اندازی  وبمستر هفت در ذهنم ایجاد شد وهمان لحظه هم دامنه دات آی آر رو در ایرنیک به ثبت رسوندم. با توجه به اینکه بنده از سال  ۱۳۷۷ زمانیکه ۱۶ ساله بودم برنامه نویسی و الگوریتم سازی رو با زبان برنامه نویسی کیوبیسیک (QBasic) شروع کردم و از آن زمان زبان های مختلف برنامه نویسی رو تا به امروز تجربه کرده ام و در سال ۱۳۸۲ اولین وب سایت طراحی شده خودم را با نام دنیای افق های من (MyHorizonsWorld.com) با کد نویسی به زبان اچ تی ام ال   (HTML)  در فرانت پیج (FrontPage)  ایجاد کردم و ذوق داشتن وب سایت در آن زمان (سال ۱۳۸۲) یک کار باورنکردنی بود .

سالها گذشت کم و بیش با طراحی سایت برای شرکتها و سازمانها به سر بردیم تا اینکه در سال ۱۳۹۰ وب سایت شخصی ام را به نام یاسر بابایار (yaserbabayar.ir)  راه اندازی نمودم و شروع به تبلیغات طراحی از طریق این وبگاه شخصی نمودم، تا اینکه نیاز مبرم دیدم برای توسعه و ماندگاری کسب و کارم، یک مرجع رسمی برای کار توسعه و طراحی هایم رو داشته باشم و اینگونه شد که وبمستر هفت تشکیل گردید. خیلی جالبتر هم اینکه در سن ۳۷ سالگی وبمستر هفت رو تونستم بصورت رسمی معرفی و وارد بازار کار کنم.این عدد ۷ برای خیلی از فرهنگ‌ها و تمدن‌های جدید و قدیم، احترام خاص و بیش از سایر اعداد را دربر دارد. همچنان در ریاضیات هم عدد اول عددی فرد، طبیعی و عدد اول است. در هنر و موسیقی هم که کم و بیش در آن با ساز ویولن مشغولم، عدد ۷ اینجا هم سلطه گر و هنرنمایی می کند. هفت دستگاه معروف موسیقی هم که شامل : ۱- شور ۲- همایون ۳- ماهور ۴- چهارگاه ۵- نوا ۶- راست پنجگاه ۷- سه گاه هستند هم هنری از عدد ۷ را نشانگذار است .

هفت آسمان، هفت حس، هفت دریا، هفت سنگ، هفت سین، هفت رنگ ، هفت نت موسیقی و همه و همه نامی از عدد ۷ را مقدس می شمارند .

سایت وبمستر هفت دات کام (webmaster7.com برای اروپا می باشد ، برای ماهم که ایرانی هستیم و به ایرانی بودنمان افتخار میکنیم، وبمستر هفت دات آی آر  (webmaster7.ir)  را داریم ، وبمستر هفت در خدمت تمامی ایرانیان عزیز با هر نوع کسب و کار می باشد .

درود و سپاس بیکران از وقتی که برای خواندن این نگارش ، چگونگی تشکیل وبمسترهفت صرف نموده اید .

دفتر وبمسترهفت آدرس : تهران خ شریعتی نرسیده به میرداماد نبش کوچه بیگدلی پلاک ۱۱۴۲ طبقه ۳
درباره یاسر بابایار نویسنده : یاسر بابایار https://yaserbabayar.ir ????‍???? مهندس نرم افزار ■ برنامه نویس و توسعه دهنده، طراح وب ■ کارشناس دیجیتال مارکتینگ ■ تحلیلگر محتوای وب با تولیـد محتوای تخصصی ■ طراح وب سایت شخصی و شرکتی و فروشگاه اینترنتی
وبمسترهفت طراح سایت،فروشگاه آنلاین سئو،تولید محتوا،پشتیبانی،آموزش، با پنل فارسی
وبمسترهفت مکانی برای پرورش ایده های شما

وبمسترهفت مکانی برای پرورش ایده های شما

ما بیش از ۱۷ سال تجربه داریم

۱۷سال تجربه
۲۳جایزه دریافتی
۷۰مشتری های ما
۷۸پروژه کامل

      ثبت دامنهپروژه‌هاسئوناحیه‌کاربریپشتیبانی